Veľmi som potrebovala vašu pomoc

Warning! This is a scam letter. Never respond to it.

Sent from: shilohangelo63@gmail.com

Ahoj,

Videl som vašu e-mailovú adresu prostredníctvom on-line obchodného adresára počas môjho hľadania čestnej osoby a kontaktoval som vás osobne, pretože som vážne potreboval vašu pomoc. Volám sa Shilo Angelo; Som 19 ročná dievčina a jediné dieťa môjho zosnulého rodičia pána a pani Angelo Abiba. Môj otec dlhé roky pracoval s ropnými a plynovými vrtnými súpravami a v mojom mene uložil sumu vo výške štyri milióny, osemsto tisíc dolárov (4,8 milióna dolárov) predtým, než zomrel v roku 2014. A počas tohto zálohy mal môj otec dohoda s bankou, že peniaze nebudú poskytnuté priamo mne až do veku 25 rokov alebo vyššie.

Chcem, aby ste mi pomohli previesť tieto peniaze na váš bankový účet na investície a tiež mi pomôžte prísť do vašej krajiny, aby som pokračoval v štúdiu, pretože môj strýko ma chce zabiť a zbierať moje dedičské peniaze odo mňa, pretože som malá dievčina.

Ohlásil som ho miestnej polícii mojej krajiny (Pobrežie Slonoviny), ale polícia odvtedy neučinila nič, čo by mi pomohlo, a môj život je tu v mojej krajine veľkým rizikom. Túto správu píšem vám z miestneho hotela, kde sa momentálne schovám za svoju bezpečnosť, kým po prelete nevyjdem z mojej krajiny. Som ochotný vám ponúknuť 20% (960 000 amerických dolárov) z celkových finančných prostriedkov ako náhradu za vašu pomoc po prevode a chcem, aby ste mi neodkladne odpovedali, ak mi budete akceptovať, aby som vám poskytol viac podrobností.

S úctou
Slečna Shilo Angelo